Про поліклініку


Стоматологічна допомога є однією з масових видів медичної допомоги населенню. По відвідуваності вона  займає друге місце після терапевтичної служби.

Місто Тернопіль  віднесений до регіону з високою ураженістю населення стоматологічними захворюваннями – поширеність становить 93%, а ураженість карієсом – 9,5 на одну особу, що підлягає лікуванню.  Значною є також ураженість захворюваннями пародонту (65%).

Тернопільська міська комунальна стоматологічна поліклініка була створена в 1992 році внаслідок реорганізації заснованої в 1960 році обласної стоматологічної поліклініки.

Поліклініка надає спеціалізовану кваліфіковану допомогу  з терапевтичної, хірургічної та ортопедичної стоматології – дорослому населенню міста Тернополя та консультативну допомогу мешканцям області.

Тернопільська міська комунальна стоматологічна поліклініка підпорядкована відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради.

Поліклініка є також організаційно-методичним центром стоматологічної служби області: проводить і впроваджує в практику наукові розробки, нові форми і методи діагностики, лікування і профілактики стоматологічних захворювань, здійснює інформаційно-аналітичну роботу по  обласних показниках, організовує підвищення кваліфікації і атестацію стоматологічних кадрів Тернопілля.

В поліклініці розгорнуті три відділення: терапевтичне і лікувально-профілактичне, які фінансуються з бюджету та ортопедичне, яке працює  на госпрозрахунковій основі. Відділення оснащені необхідним сучасним стоматологічним обладнанням,  в т.ч. рентгенологічний кабінет, де проводиться рентгенографія зубів і щелеп як пацієнтам поліклініки, так і громадянам, направленим з інших стоматологічних закладів міста.

В період стихії (снігопаду) розклад роботи  поліклініки звичайний

з 8 – 21

 Субота – з 9 – 14 (каб. № 1)

Неділя – вихідний